Українцям стане складніше ввозити автомобілі "на іноземних номерах" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Українцям стане складніше ввозити автомобілі "на іноземних номерах"

Особисті фінанси
2706
Польська влада посилює контроль за реєстрацією автомобілів на громадян України за допомогою поляків.
“У Польщі б/у автомобіль, привезений із Західної Європи, вартує, наприклад, 2 тис. євро, а після перетину кордону з Україною та оплати всіх мит та інших витрат його ціна зростає в 3-4 рази. Тому важко знайти на них покупця . Українці, однак, знайшли спосіб: привозять автомобіль до Польщі і реєструють їх за допомогою поляків”, – пише газета.
За даними видання, у ряді прикордонних районів є польські громадяни, які зареєстрували на себе разом з українцями навіть кілька сотень автомобілів. Вже навіть з’явилися фірми, що займаються наданням таких послуг, які обходяться клієнтам в 450-600 євро плюс витрати на реєстрацію та страхування машини.
Зростання кількості таких реєстрацій призвело до того, що польська влада просто перестали реєструвати автомобілі на громадян України, вимагаючи додаткових документів, серед яких, наприклад, дозвіл на перебування в Польщі. Крім того, взялися і за тих поляків, які зареєстрували на себе автомобілі, перевіряючи, чи сплатили ті всі необхідні податки.
“Ми зорієнтувалися, що деякі особи, які реєструють автомобілі, насправді є підставними. Ми не хотіли брати участь у цій діяльності, і тепер вимагаємо виконання додаткових умов”, – сказав виданню представник Любачівського староства Ян Беднарчик.
Нагадаємо, при розмитненні нових автомобілів в Україні потрібно сплатити мито, спеціальне мито, акцизний збір, податок на додану вартість та збір за первинну реєстрацію. Якщо ввозити автомобіль на іноземних номерах, його вартість буде менше наполовину.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас