Україна зняла заборону на імпорт узбецьких автомобілів Daewoo — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Україна зняла заборону на імпорт узбецьких автомобілів Daewoo

Технології&Авто
2001
Офіційний дистриб’ютор автомобілів UZ-Daewoo в Україні повідомляє про відновлення активних продажів автомобілів Daewoo Nexia і Daewoo Matiz. Вже з липня 2013 року в дилерській мережі UZ-DAEWOO будуть представлені автомобілі 2013 випуску, а в серпні почнуться поставки в Україну і нової моделі Daewoo Gentra (видозміненій Chevrolet Lacetti).
Як стало відомо, активізація продажів узбецьких автомобілів на українському ринку стала можлива за результатами зустрічі 17 червня 2013 Міністра економічного розвитку і торгівлі України Ігоря Прасолова з першим заступником Міністра зовнішніх економічних зв’язків, інвестицій і торгівлі Узбекистану Акмаль Камалова, в ході якої була досягнута домовленість про сприяння в митному оформленні автомобільної продукції “GM-Uzbekistan”.
Таким чином, автомобілі Daewoo узбецького виробництва як і раніше будуть поставлятися на український ринок без мита. Однак, узбецькі Daewoo (за винятком Matiz) підпадають під дію спецмита на іноземні автомобілі з двигунами 1-2,2 л.
Проте, прийняті на зустрічі рішення стали знаковими, оскільки фактично припиняють дію заборон на імпорт в Україну автомобілів Daewoo Nexia і Daewoo Matiz, які почалися з введенням квот на ввезення вищевказаних автомобілів у листопаді 2011 року.
Як повідомив заступник голови Держкомпанії “Узавтопром” Тохір Жалілов, вже в серпні в Україні буде представлена ​​і нова модель Daewoo Gentra, яку лише нещодавно почали випускати в Узбекистані.
У зв’язку з активізацією продажів вже ведеться повномасштабна робота з розширення дилерській мережі UZ-DAEWOO в Україні і дистриб’ютор запрошує до взаємовигідної співпраці компанії-автодилерів у всіх регіонах країни.
За матеріалами:
Auto-Consulting
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас