Українські шлюбні аферисти розповіли, як грабують довірливих людей — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Українські шлюбні аферисти розповіли, як грабують довірливих людей

Кримінал
6042
Всі ми з нетерпінням очікували спекотної пори відпусток і курортних романів. Але, як запевняють правоохоронці, цей час – рай не тільки для відпускників. Так звані шлюбні аферисти теж дочекатися не можуть відкриття пляжного сезону, щоб «вийти на полювання» і обкрутити навколо пальця пару-трійку жінок, позбавивши їх нажитого майна. Міліція б’є тривогу: кількість заяв, в яких фігурують шахраї-ловеласи, зростає з кожним роком. Шлюбні аферисти буквально всеїдні, тож в їхні сіті можуть потрапити як забезпечена жінка з невдалим особистим життям, так і мрійлива бібліотекарка середніх років або пенсіонерка з однокімнатною квартирою.
Ніякого криміналу. Закінчивши театральний інститут десять років тому, Геннадій Швець не працював за спеціальністю жодного дня. Втім, про це колишній актор нітрохи не жалкує. За ці роки він звик сам собі вибирати ролі і амплуа.
- Я ніколи не вважав себе шлюбним аферистом. По-перше, заміж ще нікого не кликав, а по-друге, я вибираю тільки тих жінок, які мені дійсно симпатичні. Ніякого криміналу тут немає! Я знайомлюся з жінкою, яка мені сподобалася, проводжу з нею приємно час, даю їй шанс відчути себе найкращою і бажаною. А наприкінці нашого спілкування я забираю зарплату за свій витрачений час і компенсую фінансові витрати.
Перші два роки після закінчення інституту Геннадій марив акторською кар’єрою. Молодий чоловік не пропускав жодного кастингу, а після чергового провалу успішно пропивав виділені батьками гроші з друзями по нещастю.
- Потім мама сказала мені: «Синку, йди працювати». І я не придумав нічого кращого, як піти працювати барменом.
За барною стійкою Геннадій марно часу не гаяв: одразу привернув до себе увагу відвідувачок клубу. Новий бармен міг зробити комплімент або розповісти анекдот. Але найбільше клієнтки любили скаржитися юнакові на нелегку жіночу долю.
- Жінці потрібно, щоб її вислухали або хоча б зробили вигляд, що її оповідки про колишнього чоловіка комусь цікаві. Як тільки я це зрозумів, відразу ж з’явилися забезпечені клієнтки, які залишали непогані чайові. Ось тоді до мене і прийшла ідея, що багаті жінки можуть швидко вирішити мої фінансові проблеми. Матері сказав, що мене взяли в столичний театр, а сам тим часом зайнявся пошуком довірливих та одиноких панночок.
«Повідець» ніколи не підводив. Особисто я люблю знайомитися в супермаркетах. У черзі можна впритул наблизитися до жінки, розглянути її і навіть заглянути в гаманець, що важливо. Я обов’язково звертаю увагу на те, що купує майбутня клієнтка, і намагаюся завести бесіду на тему її купівлі. Познайомитися в басейні або на пляжі – взагалі ідеальний варіант! Як правило, там дівчата самі вішаються тобі на шию. Спосіб, звичайно, легкий, але не романтичний. А романтика – мій козир. У мене навіть є свій фірмовий план знайомства, називається «Повідець». Рано вранці я виходжу з повідцем в парк, де вигулюють собак. Придивляюся до Тузиків і Шариків – по собаці можна визначити достаток її господині, а визначившись з вибором, починаю спектакль. З повідцем і сумом в очах я питаю у «жертви», чи не бачили вони цуценя, яке втекло сьогодні вранці. І вже через кілька хвилин жалісливі дамочки з собачками готові мені допомогти в пошуках неіснуючого втікача, навіть не здогадуючись, що вони вже самі у мене на повідку.
Кава у постіль. Як правило, я не живу зі своїми клієнтками. Зазвичай проводжу у них ніч, встаю рано вранці і вирушаю за кавою або солодощами: головне – взяти з собою ключі, щоб не розбудити «улюблену». За цей час роблю дублікат ключів і купую для відводу очей шоколадку. Наступного дня запрошую клієнтку в ресторан, бажано – подалі від її дому. І поки панночка нудиться в очікуванні мене десь на околиці міста, я вже проводжу ревізію в її квартирі і забираю свій заслужений гонорар. За все треба платити…
Світлана на ім’я Брунгільда. До своїх сорока років Світлана встигла тричі вийти заміж, розчаруватися в українських чоловіках і кардинально поміняти професію. Нове захоплення Світлани вимагає витримки шпигуна і лояльності дипломата.
- Не існує ніяких шлюбних аферистів, є самотні люди, які просто готові заплатити, щоб їхню самотність хтось скрасив. Я вже п’ять років у цьому бізнесі, і ніхто ще не скаржився!
Світлана спеціалізується тільки на іноземних женихах: за її словами, українські чоловіки спроможні тільки телефонний рахунок поповнити. Щоб підвищити кваліфікацію, жінка навіть англійську самостійно вивчила.
- Звичайно, доводиться працювати під чужими фотографіями – сорокарічні не в моді. Зараз використовую фото старшої дочки, вона не проти. Брунгільда – мій псевдонім. Любовні послання знаходжу готові в інтернеті, міняю ім’я і перекладаю лист на англійську. У листі повинні прозвучати слова: «чекаю, сподіваюся, люблю». Обов’язково потрібно підкреслити свій юний вік і дитячу наївність – чоловікам це завжди подобається.
Після місяця листування Брунгільда заявляє женихам, що готова з ними зустрітися. Кілька днів, щоб підігріти інтерес, жінка описує, як оформляє закордонний паспорт і складає валізу. Але раптом з’ясовується, що у неї не вистачає грошей на поїздку. Звичайно ж, іноземний залицяльник не відмовить своїй коханій в тисячі доларів, щоб скоріше побачитися. «Як тільки я отримую гроші, спілкування з клієнтами тут же припиняється. Найпростіше з американцями: вони довірливі, як діти, і в міру жадібні. А от німці знайомляться неохоче і скупердяї відомі. З одним таким Гюнтером у мене ледь до РАГСу не дійшло. Я навіть дозволила йому приїхати. З аеропорту ми його валізи до самого готелю тягли. Вечерею Гюнтер теж вирішив мене не балувати – поїли прямо на вокзалі. Трапеза наша складалася з німецької ковбаси, яку я всю дорогу тягла в його валізах, і томатного соку. Таку романтику важко забути», – сміється Світлана.
Як не попастися
1. Вступаючи в шлюб, укладіть шлюбний контракт. Якщо вас чекає вкладання грошей в спільний бізнес, постарайтеся оформити юридично грамотно всі документи.
2. Ніколи не розповідайте новим знайомим про своє майно, а якщо вже проговорилися, не забудьте нібито випадково згадати, що квартира і машина – в кредиті. Чарівне слово «кредит» швидко відлякає мисливців за легкими грошима.
3. Якщо без сайту знайомств вам ніяк не обійтися, запам’ятайте одне золоте правило: час – найголовніший ворог для аферистів, втрачати марно дорогоцінні дні їм просто невигідно. Тому не поспішайте зустрічатися зі своїми закордонними знайомими, а тим більше висилати їм гроші – справжнім почуттям квиток на літак не потрібен!
Ірина Гребінська
За матеріалами:
Сьогодні
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас