Через два роки в Росії паперовий паспорт можуть замінити електронним — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Через два роки в Росії паперовий паспорт можуть замінити електронним

Особисті фінанси
192
Поява повноцінних електронних цивільних паспортів в Росії можлива в 2015 році. Про це заявив у п’ятницю глава Мінкомзв’язку РФ Микола Нікіфоров на Петербурзькому міжнародному економічному форумі, повідомляють російські ЗМІ.
“Ми сьогодні дискутуємо з колегами про необхідність введення електронного паспорта та відмови від загальногромадянського паперового документа. Ми вважаємо, що це може бути зроблено вже в 2015 році, і на це розраховуємо”, – сказав він.
За словами міністра, перехід на електронну ідентифікаційну карту є “одним із завдань, що стоять зараз, і для чого реалізується проект універсальної електронної карти і обговорюється перспективний план”.
Глава Мінкомзв’язку також пообіцяв росіянам, що в перспективі отримання держпослуг в електронному вигляді займе максимум три хвилини, а на ідентифікацію в мережі буде витрачатися не більше 60 секунд.
Втім, без “Пошти Росії” не обійдеться і в майбутньому: в поштове відділення доведеться відправитися за паролем, якщо буде потрібно отримати “більш складну держпослугу”. Зараз для доступу до порталу держпослуг після реєстрації необхідно дочекатися поштового повідомлення і отримати пароль доступу до “особистого кабінету” в поштовому відділенні, пред’явивши паспорт.
За матеріалами:
Укрінформ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас