Збирач iPhone найме 3 тисячі програмістів заради смартфонів на Firefox OS — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Збирач iPhone найме 3 тисячі програмістів заради смартфонів на Firefox OS

Технології&Авто
702
Тайванська корпорація Foxconn повідомила про плани найняти від 2 до 3 тисяч творців ПЗ заради випуску цілого ряду моделей смартфонів на основі Firefox OS, пише The Register.
Відзначається, що претенденти повинні володіти навичками програмування операційних систем, бути фахівцями з HTML5 і бути обізнаними в хмарних обчисленнях.
Розробники потрібні Foxconn, найімовірніше, для інтеграції в ОС своїх функцій. Раніше були гіпотези, що тайванський складальник, можливо, вироблятиме смартфони на Firefox OS під власною маркою.
Як вказує The Register, Foxconn трудиться, як мінімум, над п’ятьма гаджетами на новій платформі. Офіційно виробник повідомив про підтримку платформи раніше в нинішньому місяці.
У свою чергу, дати старт поставок перших Firefox-смартфонів на комерційний ринок компанія-творець платформи Mozilla планує до кінця поточного року в Бразилії.
The Register зазначає, що запускаючи нову платформу, Mozilla, яка знаменита, насамперед, браузером Firefox, не женеться за якими-небудь комерційними цілями. Платформа є повністю безкоштовною і доступна будь-яким виробникам девайсів, які мають намір її використовувати.
Відзначимо, що раніше розробку операційної системи Firefox OS підтримали такі компанії, як LG Electronics, China Unicom, America Movil, ZTE і Deutsche Telekom. ОС була анонсована в лютому цього року як рішення для ринків, що розвиваються.
За матеріалами:
Корреспондент.net
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас