Samsung показала планшет, що працює і на Windows, і на Android — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Samsung показала планшет, що працює і на Windows, і на Android

Технології&Авто
953
Samsung Electronics презентувала в Лондоні новий планшет Ativ Q, який різко виділяється серед основної маси існуючих зараз на ринку гаджетів подібного роду.
Показаний девайс має подвійну систему завантаження і може працювати як на базі Android, так і на Windows 8. Сам по собі пристрій досить великий – він має 13,3-дюймовий екран, а також клавіатуру яка робить планшет дуже схожим на ультрапортативний ноутбук. Крім того, для бізнес-користувачів пристрій оснащений стилусом.
Зазначимо, що буквально за кілька годин до презентації Ativ Q компанія Samsung показала гібридний ультрапортативний ноутбук, який також одночасно поставляється як з Windows, так і з Android.
Багато аналітиків вважають, що Windows-Android пристрої можуть стати новим трендом на ринку і слідом за Asus і Samsung підуть і інші компанії.
У Samsung говорять, що Ativ Q працює на базі нових чіпів Intel Haswell, випуск яких почався на початку червня. Батарея пристрою може підтримувати його в робочому стані до 9 годин, причому в Samsung запевняють, що екран пристрою досить яскравий, щоб з ним можна було працювати на вулиці в сонячний день.
Нагадаємо, нещодавно Samsung Electronics Co представила нову модель одного з найбільш успішних Android-планшетів Galaxy Tab 3, в якій будуть використовувати процесори Intel Corp.
За матеріалами:
cybersecurity.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас