Головний редактор "Forbes Україна" заявляє про звільнення з посади через зміну власника UMH group — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Головний редактор "Forbes Україна" заявляє про звільнення з посади через зміну власника UMH group

Особисті фінанси
1162
Володимир Федорин, головний редактор журналу “Forbes Україна”, що входить до UMH group, вважає продаж журналу кінцем проекту в його нинішньому вигляді і заявляє про намір піти з посади 1 жовтня, тоді як його контракт закінчується 1 грудня цього року.
“Я вважаю продаж “Forbes Україна” кінцем проекту в його нинішньому вигляді. Я переконаний, що покупець переслідує одну з трьох цілей (або всі три відразу): 1) заткнути журналістам рот перед президентськими виборами, 2) обілити власну репутацію, 3) використовувати видання для вирішення питань, які не мають нічого спільного з медіа-бізнесом. Мій контракт головного редактора закінчується 1 грудня 2013. Я йду з цієї посади 1 жовтня”, – йдеться в заяві Федоріна, оприлюдненого на сайті“Forbes Україна” пізно ввечері в четвер.
Федорін зазначає, що “як і всі, я можу помилятися, але нічого з того, що я знаю з публічних і непублічних джерел, не дозволяє мені іншим чином інтерпретувати події”.
Як повідомлялося раніше з посиланням на повідомлення UMH group у п’ятницю вранці, Група компаній ВЕТЕК і UMH group підписали угоду купівлі-продажу 98% акцій медіа-холдингу.
ВЕТЕК придбає акції більшості міноритарних акціонерів в окремих проектах, в тому числі у структур, афілійованих з Геннадієм Боголюбовим. Опціон з Петром Порошенком з придбання його часткою в “Кореспонденті” та інших спільних проектах був реалізований ще в квітні”, – йдеться в повідомленні UMH group в п’ятницю.
Планується, що операція буде завершена в першому кварталі 2014 року. До остаточного закриття угоди управлінський менеджерський склад UMH group залишається незмінними. 98% акцій компанії передано на зберігання ескроу-агенту (однієї з авторитетних юридичних компаній Великобританії).
Як повідомлялося, UMH group заявляла про необхідність в залученні інвестицій. У зв’язку з несприятливою ринковою кон’юнктурою на світових біржових майданчиках рада директорів UMH group відмовився від наміру проводити IPO і після консультацій з підприємством Concorde Capital ухвалила рекомендації працювати з приватними інвестиціями.
Генеральний директор компанії Concorde Capital Ігор Мазепа раніше в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна” у травні цього року повідомив, що “самий звичний спосіб для акціонерів – залучення грошей з публічного ринку зараз не робочий. Ми рекомендували UMH group коригувати стратегію по залученню грошей і працювати з private equity fund або приватними інвесторами”.
Акціонери UMH group, розглядаючи кілька різних пропозицій, зупинили вибір на пропозиції групи Сергія Курченко, оскільки вона не тільки повною мірою задовольнить інтереси акціонерів і кредиторів, але і дозволить залучити додаткові кошти для більш інтенсивного розвитку групи.
“Завдяки угоді компанія отримає додаткове фінансування, це може дати новий імпульс розвитку брендів компанії та зміцненню ринкових позицій. Вирішальним був для нас той факт, що ми отримали від ВЕТЕК тверде запевнення щодо збереження незалежності редакцій і невтручання в редакційну політику медіа”, – підкреслив перший віце-президент UMH group Григорій Шверк.
“Амбітна група ВЕТЕК здатна дати серйозний поштовх розвитку UMH, особливо в сфері нових медіа, включаючи покупки діючих бізнесів і в результаті увійти ТОП-10 найбільших медіа-компаній СНД”, – зазначив президент UMH group Борис Ложкін.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас