Більшість українців задоволені роботою Укрзалізниці, - опитування — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Більшість українців задоволені роботою Укрзалізниці, - опитування

Особисті фінанси
561
Як повідомляє прес-центр Укрзалізниці, про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного в квітні цього року Центром ім. Разумкова.
Так, системою продажу квитків задоволені 58,7%, розкладом поїздів – 51,7%, організацією обслуговування пасажирів на залізничних вокзалах і станціях – 50,1%.
54,6% українців вважають залізничний транспорт основним засобом міжміського сполучення в Україні (автомобільний транспорт вважають основним 39,1% респондентів, авіаційний – 1,5%). Переважна більшість опитаних – 76,7% – заявили, що користувалися послугами залізниці протягом 5 років.
Разом з тим, більшість громадян (63,4%) не задоволена технічним станом пасажирських вагонів. 92,6% українців вважають, що пасажирський рухомий склад потребує оновлення, у тому числі 40,4% висловилися за необхідність термінових заходів по його оновленню.
Жителі України підтримують такі заходи, як забезпечення європейського рівня вантажних, пасажирських та приміських перевезень (78,5%), а також оновлення та реконструкцію магістральних залізничних ліній (86,8%). За розвиток швидкісного залізничного сполучення в країні висловилися 70,7% респондентів.
Більше половини населення – 62,5% – згодні з тим, що потрібно внести зміни в організацію роботи залізничного транспорту України для того, щоб адаптувати його до вимог Європейського Союзу.
Опитування респондентів у віці від 18 років було проведено у всіх областях України, Києві, АР Крим за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками. Опитування проводилося в 132 населених пунктах (із них 79 міських та 53 сільських). Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.
За матеріалами:
Коментарі
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас