Інтернет в 2013 р. дасть бізнесу понад півтрильйона доларів прибутку — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Інтернет в 2013 р. дасть бізнесу понад півтрильйона доларів прибутку

Особисті фінанси
315
У 2013 році, як очікується, глобальний інтернет допоможе приватному бізнесу в усьому світі заробити не менше 613 млрд доларів США, як випливає з результатів дослідження Індекс цінності Всеохоплюючого Інтернету, опублікованого 19 червня компанією Cisco.
Як повідомили в компанії, найбільше грошей дістанеться компаніям, які оптимізують електронні комунікації між людьми, процесами, даними і матеріальними об’єктами.
Аналітики прогнозують, що в 2013 році найбільшу користь з Всеохоплюючого Інтернету матимуть США, Китай і Німеччина. Більше того, зі звіту випливає, що, зробивши акцент на запуск способів ведення бізнесу, технологій і методів обслуговування замовників з використанням глобальної мережі, корпорації могли б майже подвоїти свій прибуток.
“Всеохоплюючий Інтернет в змозі істотно змінити становище в економіці і трансформувати цілі галузі, – говорить Роб Ллойд, президент компанії Cisco з розвитку та продажу. – Питання в тому, кому вдасться повернути ситуацію на свою користь і домогтися найбільшого ефекту. Наше дослідження показало, що успіх буде залежати не від географії чи розміру організацій, а від того, наскільки швидко та чи інша компанія адаптується до нових реалій”.
Зазначимо, що Всеохоплюючий інтернет являє собою мережу, яка з’єднує людей, процеси, дані і предмети. Її потенціал тим більший, чим більше об’єктів до неї входять. Поява Всеохоплюючого інтернету стала можливою завдяки злиттю низки технологічних факторів, включаючи інтернет речей, зростання мобільності, зародження хмарних обчислень і зростання значення великих даних.
69% голів компаній, що взяли участь в опитуванні, вважають, що завдяки мережі ситуація на світовому ринку праці не зміниться або навіть поліпшиться. 89% впевнені, що розміри заробітної плати збільшаться або залишаться на тому ж рівні. Також 50% керівників вважають, що Всеохоплюючий інтернет поліпшить інформаційну безпеку, тоді як 26 відсотків вважають, що ситуація не зміниться.
Крім того, компанія прогнозує, що в 2013 році максимальний дохід від Всеохоплюючого інтернету отримає бізнес сфери послуг ($158,8 млрд), і виробничі підприємства ($103,1 млрд).
Раніше повідомлялося, що кожен другий долар від мобільної реклами у світі заробить одна компанія.
За матеріалами:
Корреспондент.net
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас