ЗМІ назвали які ВНЗ готують керівників українських компаній — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ЗМІ назвали які ВНЗ готують керівників українських компаній

Особисті фінанси
897
Де вчитися, щоб домогтися успіху на корпоративному поприщі? Для відповіді на це питання проаналізовано звіти більше 8500 компаній, надані Агентством з розвитку інфраструктури фондового ринку.
Враховувалося освіта керівників, членів правління, наглядових рад і ревізійних комісій – всього понад 12 000 фахівців. Кращі шанси зробити кар’єру у випускників київських та донецьких вузів. Вони займають майже половину всіх керівних посад. На третьому місці Харків. Це закономірно: у згаданих містах більше університетів і вище концентрація великого бізнесу.
Більш цікаві висновки можна зробити, проаналізувавши дані окремих навчальних закладів. Найкраще склалася кар’єра у “технарів” та випускників торгово-економічних вузів. Найбільша кількість українських топ менеджерів вчилися в Київському наргоспі. У першій десятці вузів, що випустили найбільше “топів”, є ще два торгово-економічних університети – київський і донецький. А майже 12% всіх управлінців закінчили Київський політех і Донецький технічний університет.
За матеріалами:
Forbes.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас