АвтоВАЗ прогнозує зниження продажів в 2013 році на 10% — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

АвтоВАЗ прогнозує зниження продажів в 2013 році на 10%

Технології&Авто
410
Російський автогігант “АвтоВАЗ” прогнозує зниження реалізації своєї продукції в поточному році на 10% порівняно з 2012 роком, повідомляє президент компанії Ігор Комаров.
За словами глави “АвтоВАЗу”, скорочення викликане загальним падінням рівня продажів автомобілів в країні і на таких важливих експортних ринках, як, наприклад, Україна. Згідно з проведеним коригуванням виробничого плану спільного підприємства “Джі Ем-АвтоВАЗ”, кількість машин, запланованих ним до випуску в 2013 році, зменшилась на 5 тис. одиниць.
Комаров зазначив, що коли в квітні і травні продажі автомобілів на російському ринку стали знижуватися, “АвтоВАЗ” скоротив обсяги виробництва, щоб зменшити більш ніж на 20 тис. машин запаси готової продукції. В даний час наднормативних залишків на підприємстві немає.
Варто зазначити, що, за словами Комарова, утриматися “АвтоВАЗу” на плаву допоможе зростаючий попит на нові моделі автомобілів. Так, навесні був збільшений випуск Lada Largus. У нинішньому місяці в автосалони надійшла Lada Kalina нового покоління. Як і раніше значним залишається попит на Lada Granta, яка лідирує в рейтингу продажів в Росії дев’ять місяців поспіль.
За матеріалами:
Відомості
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас