Курченко збирається придбати банк в Україні — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Курченко збирається придбати банк в Україні

Особисті фінанси
6311
Група «Східно-європейської паливно-енергетичної компанії» (ВЕТЕК), очолювана бізнесменом Сергієм Курченко, має намір придбати середній банк на ринку України.
Про це журналістам повідомив глава правління «Укрсоцбанку» Борис Тимонькін, який 1 липня переходить на посаду заступника голови наглядової ради ВЕТЕК.
«Буду на рівні наглядової ради керувати одним банком, також буде придбаний банк другої групи, який працює на відкритому ринку, і це буде придбання на відкритому ринку», – зазначив Тимонькін.
За його словами, у групи є мета купити банк середнього розміру, але терміни цієї покупки і конкретні банки ще не визначені. У той же час, Тимонькін не виключає купівлю кількох банків. «Кіпрські банки входять до переліку потенційних об’єктів. Штук п’ять можемо розглянути», – додав банкір.
Голова правління акціонерного банку «Укрсоцбанк» Борис Тимонькін, який займав свій пост з 2001 року, залишає його з 1 липня і переходить на посаду заступника голови наглядової ради ВЕТЕК. Він буде курирувати фінансовим сектором групи, в який увійдуть банківські та інвестиційні підрозділи, а також здійснювати взаємодію бізнес-одиниць групи з фінансовими і кредитними установами.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас