Україна і Білорусь остаточно поділили кордони


Україна і Білорусь остаточно поділили кордони

Україна і Білорусь обмінялися ратифікаційними грамотами про договір про державний кордон від 12 травня 1997 року.

Відповідний протокол був підписаний у вівторок у Києві після завершення українсько-білоруських переговорів, які відбулися в рамках офіційного візиту в Україну президента Білорусі Олександра Лукашенка.

З білоруської сторони документи підписав міністр закордонних справ Володимир Макей, з української – перший заступник міністра закордонних справ Руслан Демченко.

“Сьогодні нами нарешті поставлена крапка в питанні договірно-правового оформлення українсько-білоруського кордону. Підписанням протоколу про обмін ратифікаційними грамотами договору про державний кордон між Україною та Республікою Білорусь ми даємо старт демаркації нашого спільного кордону”, – сказав президент України Віктор Янукович у заяві після церемонії підписання документів.

Янукович підкреслив, що процес демаркації спільного кордону особливо важливий, оскільки його якнайшвидше завершення посприяє подальшому всебічному розвитку міжрегіональної прикордонної взаємодії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua