Українці стали майже на 9,3% частіше купувати комп'ютери — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Українці стали майже на 9,3% частіше купувати комп'ютери

Особисті фінанси
469
Торік обсяг роздрібного товарообороту комп’ютерної та іншої обчислювальної техніки зріс на 9,3%. Про це йдеться в офіційних матеріалах Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.
Загальний обсяг комп’ютерного товарообороту у минулому році склав 4,7 млрд грн, тоді як за результатами 2011 року відповідний показник склав 4,3 млрд грн.
Нагадаємо, в Україні зареєстровано 5,4 млн користувачів Інтернетом. Разом з цим за I квартал 2013 року обсяги послуг сфери інформатизації склали 2,3 млрд грн, що на 8,3% перевищує аналогічний показник 2012 року.
Як повідомлялося раніше, у Верховній Раді України поки зареєстровано законопроект, який дозволить стимулювати розвиток вітчизняних IТ-компаній. За словами голови Комітету Верховної Ради з питань інформатизації та інформаційних технологій Валерія Омельченка, податкові стимули, передбачені законопроектом № 2063, дозволять вивести з “тіні” українські IТ-компанії.
“Зміни до Податкового кодексу, які ми пропонуємо в законопроекті, дозволять створити привабливий бізнес-клімат в сфері IТ і високих технологій. І тоді українські розробки і стартапи стануть цікавими як для внутрішніх інвесторів, так і для іноземних компаній”, – переконаний парламентарій.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас