Кім Чен Ин вирішив скористатися досвідом Гітлера — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Кім Чен Ин вирішив скористатися досвідом Гітлера

Світ
1481
Влада Північної Кореї зайнялась ретельним вивченням досвіду німецьких націонал-соціалістів: про це з посиланням на інформоване джерело повідомляє портал New Focus International. Зокрема, керівника КНДР Кім Чен Ина зацікавив той факт, що режиму Адольфа Гітлера вдалося в короткий термін відновити Німеччину після поразки у Першій світовій війні.
Анонімний північнокорейський чиновник, який працює на території Китаю, розповів New Focus, що Кім Чен Ин з нагоди свого дня народження 8 січня подарував членам Державного комітету оборони «Майн кампф» Гітлера. Автобіографічну працю вождя Третього Рейху заборонений в КНДР, але нібито було видано обмеженим накладом для вузького кола читачів.
Припускається, що Кім Чен Ина, зокрема, надихають досягнення націонал-соціалістів у популяризації спорту та пропаганді дітонародження. New Focus відзначає, що після приходу нового північнокорейського лідера до влади в 2011 році державні ЗМІ стали публікувати багато матеріалів про спорт, а сам Кім часто з’являється на публіці в оточенні дітей. Повідомляється також, що глава міністерства народної безпеки КНДР Чхве Пу Іль наказав підлеглим орієнтуватися на зразок гестапо – таємної поліції гітлерівської Німеччини.
Кім Чен Ин, якому зараз, за різними даними, від 29 років до 31 року, після приходу до влади розглядався деякими спостерігачами як потенційний реформатор. До цього моменту, за даними New Focus, в колах північнокорейської правлячої еліти він встиг набути репутації жорстокого політика. Ще одне інформоване джерело повідомило журналістам, що з спадщиною Гітлера Кім Чен Ин детально ознайомився в роки свого навчання у Швейцарії.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас