Кличко випередив Януковича у президентському рейтингу - опитування — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Кличко випередив Януковича у президентському рейтингу - опитування

1433
Протягом 21-30 травня 2013 Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів всеукраїнське опитування громадської думки. Згідно з опитуванням, якби відбулися наприкінці травня виборах президента України, то переміг би Віталій Кличко, обігнавши діючого Президент Віктора Януковича майже на 2% голосів.
Згідно з повідомленням КМІС, якби президентські вибори відбувалися наприкінці травня цього року, а до бюлетеня для голосування були б включені Віталій Кличко, Петро Симоненко, Олег Тягнибок, Віктор Янукович та Арсеній Яценюк, то з усіх громадян України віком від 18 років проголосували б – за Віталія Кличка (16% громадян), Віктора Януковича (14%), Арсенія Яценюка (10%), Олег Тягнибока (6%), Петра Симоненка (4%).
“Порівняно з червнем 2012 року збільшилася електоральна підтримка Віталія Кличка – на 7% і Олега Тягнибока – на 3%. За цей час електоральна підтримка Віктора Януковича зменшилася на 3%, Арсенія Яценюка – на 2% і Петра Симоненка – на 1%” , – зазначили організатори опитування.
У КМІС також відзначили, що методом інтерв’ю опитано 2030 респондентів, що мешкають в усіх областях України (включаючи місто Київ) і в Криму за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України старше 18 років.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас