40% українських "айтішників" працюють у Києві — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

40% українських "айтішників" працюють у Києві

Особисті фінанси
776
40% від загальної кількості IT-фахівців України працюють у Києві. Відповідні дані були оприлюднені на конференції з розвитку IT в Україні.
Віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців з питань інформаційних технологій Іван Пєтухов охарактеризував ринок праці у сфері інформаційних технологій.
“За кількістю IT-фахівців Україна займає 4 місце у світі”, – сказав І.Пєтухов.
За наявною інформацією, оприлюдненою під час заходу, 40% IT-фахівців працюють у Києві, 19% – у Харкові, 16% – у Львові, 7% – у Дніпропетровську і 4% – в Одесі.
Нагадаємо, за словами голови Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та інформаційних технологій Валерія Омельченка, найближчим часом в Україні будуть створені умови для прискореного розвитку IT.
“Потрібно розробити умови для створення в IT-сфері конкурентного середовища з прозорими і зрозумілими правилами гри для всіх учасників процесу. Крім того, необхідно розробити чіткі гарантії захисту прав інвесторів – українських і іноземних. Розвинені світові IT-компанії отримують близько 10-15 мільярдів доларів прибутку на рік. При мінімізації податків, стимулювання розвитку галузі, IT-індустрія може стати вагомою частиною наповнення казни і економічного розвитку нашої держави”, – сказав Валерій Омельченко.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас