Ахметов взявся за охорону природи: Метінвест вкладе в екологічну модернізацію Азовсталі та ММК ім. Ілліча 285 млн грн — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ахметов взявся за охорону природи: Метінвест вкладе в екологічну модернізацію Азовсталі та ММК ім. Ілліча 285 млн грн

Особисті фінанси
396
Компанія “Метінвест”, що контролює діяльність металургійних підприємств «Азовсталь» і Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча (ММК ім. Ілліча), має намір інвестувати в 2013 році в їх екологічну модернізацію 285 млн грн.
«Протягом 2013 два маріупольських металургійних комбінату мають намір вкласти в екологічну модернізацію близько 285 млн грн, що дозволить істотно знизити техногенне навантаження на навколишнє середовище. Так, комбінат «Азовсталь» направить на ці цілі 165 млн грн, комбінат імені Ілліча – близько 120 млн грн», – повідомляється в газеті.
За словами гендиректора ММК ім. Ілліча Юрія Зінченка, основним завданням стане модернізація виробництва в строгій відповідності з нормами природоохоронного законодавства України.
«Ми зробимо все можливе для зниження техногенного навантаження на місто – це наша принципова позиція», – цитує видання Зінченко.
Також «Метінвест» має намір інвестувати в модернізацію ММК ім. Ілліча 560 млн грн.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас