Опитування: 87% українців не задоволені якістю медобслуговування — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Опитування: 87% українців не задоволені якістю медобслуговування

Особисті фінанси
501
Переважна більшість жителів країни – 87% – в цілому не задоволені якістю медобслуговування, свідчть дані соцопитування агентства IFAK.
При цьому 32% українців висловили повну незадоволеність якістю державного медичного обслуговування і більше половини жителів країни (55%) стверджують, що швидше не задоволені якістю надання послуг охорони здоров’я.
У цілому задоволені рівнем держмедицини тільки 13% українців, ще 12% – скоріше задоволені. Повну задоволеність медобслуговуванням висловив тільки 1% опитаних.
“Частка тих, хто в цілому задоволений рівнем медицини в порівнянні з результатами дослідження 2011 року значно скоротилася. Тоді задоволені були 34% українців (32% скоріше задоволені і 2% повністю задоволені)”, – зазначають автори дослідження.
При цьому не задоволені рівнем державного медобслуговування в 2011 році були 66% жителів України, з них – 15% повністю не задоволені і 51% скоріше не задоволені. Разом з тим 47% опитаних вважають, що рівень професійної підготовки та кваліфікація лікарів в Україні в цілому нижчий, ніж у лікарів у провідних світових країнах.
Тільки 7% українців вважають, що кваліфікація вітчизняних медиків у цілому вища, а 28% переконані, що професіоналізм українських лікарів нічим не відрізняється від зарубіжних фахівців.
Також 75% українців вважають, що в цілому в Україні використовується обладнання більш низького рівня і якості, ніж у більшості провідних світових країн. 8% українців дотримуються протилежної думки.
При цьому на Південному Сході України 80% опитаних згодні з твердженням про низький рівень та якість українського обладнання (на заході і в центральних регіонах – 68%).
Дослідження проводилося з 26 квітня по 22 травня, було опитано 1000 респондентів у віці від 18 до 60 років. Похибка вибірки становить 3,2%.
За матеріалами:
Дзеркало Тижня
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас