913
Водіїв в Києві штрафуватимуть за миття авто в недозволеному місці
— Особисті фінанси
У Києві вводять новий штраф для водіїв, а саме заборона на мийку автомобіля в недозволеному для цього місці. До такого місцем відноситься територія, яка не є власністю водія.
Як повідомив головний спеціаліст Главку з благоустрою Андрій Глущенко, крім штрафу за миття машини в недозволеному місці, також буде стягуватися штраф за збиток природі, який будуть стягувати з порушників в судовому порядку. Представники з Главку з благоустрою будуть складати адмінпротоколи за статтею 152 (порушення правил благоустрою).
“Скільки – поки не повідомляють, однак в Главку з охорони навколишнього середовища наводять приклад Німеччини, де такі штрафи доходять до 500 євро” – каже Глущенко.
Раніше в 2009 році київський міськрада встановила штраф у розмірі 15 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян (255 гривень) за миття автотранспорту поза спеціально обладнаних для цього майданчиків.
За матеріалами: ТСН
Поділитися новиною