Інтернет-банкінг ВТБ Банку виходить на новий рівень комфорту і безпеки — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Інтернет-банкінг ВТБ Банку виходить на новий рівень комфорту і безпеки

432
ВТБ Банк спільно з компанією CS реалізували проект по спрощенню процедури підключення клієнтів до системи інтернет-банкінгу та роботи з ключами електронно-цифрового підпису.
Фахівці ВТБ Банку і компанії CS, піклуючись про зручність і безпеку клієнтів банку, вдосконалили процедуру входу до системи VTB online та роботу з ключами електронно-цифрового підпису (ЕЦП).
Завдяки нововведенням, відтепер клієнтам достатньо один раз завітати до відділення банку для підключення до системи дистанційного банківського обслуговування VTB online. Генерація ключів ЕЦП для нових користувачів в online-режимі забезпечує зручність і швидкість обслуговування.
Що стосується входу до системи, з цього часу у клієнтів банку немає необхідності вводити вручну великий обсяг даних для своєї ідентифікації. Клієнту достатньо підключити носій з ключами ЕЦП і ввести пароль на ключ. Всі інші дані для підтвердження особи клієнта система «зчитує» сама, виходячи з параметрів сертифіката до ключа.
Система заздалегідь повідомляє клієнта про закінчення терміну дії його ключів SMS-повідомленням. Для зручності клієнтів було реалізовано можливість автоматичної обробки запитів на планову зміну ключів.
Крім цього було забезпечено додатковий рівень безпеки під час роботи з ключами ЕЦП – і відтепер усі дії користувачів щодо генерації, зміни і відновлення ключів підтверджуються OTP-паролем (one time password), який банк надсилає клієнту в SMS-повідомленні на мобільний телефон.
Про банк
ВТБ Банк – стабільний універсальний банк, який входить до групи найбільших банківських установ країни, згідно з класифікацією Національного банку України.
Профільними напрямками роботи банку є комплексне обслуговування великих корпоративних клієнтів, малого та середнього бізнесу, обслуговування фізичних осіб.
Про компанію CS
Компанія CS працює на ринку інформаційних технологій вже понад 15 років і спеціалізується на розробці, впровадженні, комплексному супроводі та розвитку систем автоматизації банків і страхових компаній.
Сьогодні компанія CS займає лідируюче положення серед українських розробників банківського програмного забезпечення та є єдиним в Україні розробником банківського ПЗ, який має статус Oracle Platinum Partner.
Компанія CS є розробником автоматизованої банківської системи Б2 і системи інтерактивного обслуговування клієнтів iFOBS.
Контакти
PR-відділ
Компанія CS
pr@csltd.com.ua
www.csltd.com.ua
057 760 13 67
За матеріалами:
СіЕс Інтегра
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас