Україна хоче спільно з Китаєм виробляти синтетичний газ — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Україна хоче спільно з Китаєм виробляти синтетичний газ

Енергетика
786
Україна і Китайська Народна Республіка розглядають можливість співпраці в сфері виробництва синтетичного газу.
Про це під час конференції “ABC: Ukraine&Partners” у Києві повідомив заступник міністра закордонних справ Віктор Майко.
“Ми плануємо співпрацювати з Китаєм у виробництві та реалізації проекту з виробництва синтетичного газу і виробництва паливного з вугілля”, – сказав Майко.
Як повідомлялося раніше, Президент України Віктор Янукович на нараді з представниками влади та виробничого активу Запорізької області 16 травня заявив, що в 2013 році в Україні розпочнеться будівництво чотирьох заводів з виробництва синтетичного газу з вугілля.
Будівництво заводів з виробництва синтетичного газу – один з напрямків підвищення рівня енергобезпеки України та можливостей економії енергоносіїв, до яких держава змушена вдаватися у зв’язку з ціною на газ, визначеною для України в 2010 році.
Раніше Президент України заявляв, що немає необхідності нарощувати обсяги видобутку вугілля, поки не будуть побудовані заводи з його переробки в синтетичний газ.
За останні два роки Україна декларує плани щодо переходу на жорсткий режим економії енергоресурсів у зв’язку з високою ціною на російський газ і його частковим заміщенням вітчизняним вугіллям.
В кінці 2012 року Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” залучила у Державного банку розвитку Китайської Народної Республіки (China Development Bank Corporation) кредит на суму 3,656 млрд доларів на 19 років для реалізації програми заміщення споживання природного газу українським вугіллям.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас