Інвестор: бульбашка на ринку облігацій скоро лопне — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Інвестор: бульбашка на ринку облігацій скоро лопне

Кредит&Депозит
890
У четвер американські облігації почали відновлювати втрати після публікації в газеті Wall Street Journal інформації про те, що Бен Бернанке хоче розвіяти напруженість на ринку.
Проте відомий інвестор Джим Роджерс заявив, що на борговому ринку все одно спостерігається бульбашка і той момент, коли вона лопне, постійно наближається.
Напередодні в інтерв’ю виданню Fusion MarketSite Роджерс сказав: “У якийсь момент ринок перестане сприймати політику центральних банків, і ставки почнуть зростати незалежно від обсягів викуповування облігацій. Що стосується боргового ринку, то я “шорчу” сміттєві облігації. На будь-якому ринку спочатку виходять великі гравці, а потім вже можуть початися проблеми”.
Роджерс також торкнувся своєї улюбленої теми – золото. Інвестор сказав, що не продає дорогоцінний метал і буде купувати ще, якщо золото продовжить падати в ціні.
До речі, він передбачав корекцію ще пару місяців тому і виявився правий. Але зараз Роджерс вважає, що потенціал для зниження ще є.
Не оминув стороною експерт і тему Японії і політики монетарної влади цієї країни. Роджерс вважає, що в Японії дуже серйозні проблеми і через час всі побачать, що пан Абе погубив Японію. “Величезний борг, жахлива демографія, вони не пускають іноземців. Абе прийшов і заявив, що знищить валюту. Його стратегія призведе до краху в довгостроковій перспективі, і немає гарантії, що вона спрацює короткостроково”, – сказав він.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас