Facebook відкрила перший дата-центр за межами США — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Facebook відкрила перший дата-центр за межами США

Технології&Авто
287
Компанія Facebook оголосила про запуск в роботу нового дата-центру, який став першим подібним активом компанії, що перебуває за межами США.
Новий дата-центр Facebook розташований за полярним колом на території Швеції в місті Лулео, і площа його становить 28 тис. квадратних метрів. Операційний директор Facebook Том Фурлонг заявив, що актив призначений в основному для обслуговування європейських користувачів Facebook.
При цьому в компанії відзначили, що всі дані з шведського дата-центру копіюються на інших серверних майданчиках Facebook, що знаходяться на території США. Експерти ж вважають, що найближчим часом можна буде очікувати значного зростання кількості дата-центрів у таких країнах, як Ісландія, Фінляндія, Швейцарія і Канада.
Причиною цьому є в тому числі і те, що на місці розташування нового майданчика Facebook необхідність в охолодженні серверів або повністю відпадає, або потрібна в мінімальних масштабах. Середньорічна температура тут складає всього 2 градуси тепла за Цельсієм, а влітку вона рідко піднімається вище 30 градусів.
Завдяки цьому економія на охолодженні робить новий дата-центр одним з найбільш енергоефективних у світі. Фінські та шведські експерти також стверджують, що на території їх країн є безліч потужних майданчиків з точки зору енергопостачання, оскільки раніше в цих регіонах і так планувалися різні виробничі активи.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Facebook перевірить профілі знаменитостей на справжність.
За матеріалами:
Вести.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас