Міністр доходів і зборів: підвищення акцизу на пиво дуже важливе, через турботу про здоров'я нації та гроші


Міністр доходів і зборів: підвищення акцизу на пиво дуже важливе, через турботу про здоров'я нації та гроші

Міністр доходів і зборів наголосив, що підвищення акцизу на пиво є дуже важливим кроком для уряду. Про це він сьогодні сказав журналістам під час міжнародної конференції “Україна і партнери”.

“Що стосується акцизу на пиво, то це дуже важливо зробити. Це, по-перше, є додатковими надходженнями до державного бюджету. Але не менш важливо наша спільна позиція з МОЗ – це піклування про здоров’я нації, і це друга сторона”, – зазначив він.

Міністр зауважив, що на сьогодні ринок алкогольної продукції змінюється. “Деякі продукти втрачають ринок, а деякі, слабоалкогольні напої та пиво, захоплюють його. Для того, щоб цей процес був гармонізований, ми сьогодні й кажемо, що потрібно вводити акцизи на пиво. І це є послідовна позиція Міндоходів, яку ми будемо втілювати у життя”, – наголосив О.Клименко.

Міністр підкреслив, що вони адмініструють всі галузі, які підпадають до сплати цього податку однаково без будь-яких преференцій.

Нагадаємо, Міністерство доходів і зборів розробило законопроект про підвищення ставки акцизу на пиво майже в три рази – з 87 копійок до 2,43 грн за літр напою.

Крім того, група народних депутатів запропонувала парламенту втричі підвищити ставки акцизу на пиво з 0,87 грн до 2,5 грн за 1 літр і виручені кошти спрямувати на фінансування заходів з охорони здоров’я та Національної дитячої спеціальної лікарні “Охматдит” (Київ).

Відповідні законопроекти (№ 2876 і № 2880) зареєстрували в парламенті 18 квітня Тетяна Бахтєєва, Юрій Мірошниченко, Андрій Шипко (всі – фракція Партії регіонів), Андрій Пишний, Валерій Дубіль, Михайло Головко, Леся Оробець, Роман Ілик (усі – фракція ВО “Батьківщина “), Марія Матіос, Андрій Путілов (обидва – фракція” УДАР “).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua