Виробництво автомобілів в Україні скоротилося в 2,5 рази


Виробництво автомобілів в Україні скоротилося в 2,5 рази

Виробництво автомобілів в Україні в січні-травні цього року порівняно з аналогічним періодом 2012 року скоротилося в 2,5 рази – до 13,680 тис. одиниць.

Про це повідомили в прес-службі асоціації “Укравтопром”.

Виробництво легкових автомобілів в січні-травні 2013 року скоротилося порівняно з аналогічним періодом минулого року на 59% – до 12,546 тис. одиниць, при цьому виробництво комерційних автомобілів скоротилося на 67% – до 507 одиниць, виробництво автобусів скоротилося на 43% – до 627 одиниць.

Згідно з повідомленням, найбільшим виробником легкових автомобілів залишається Запорізький автомобілебудівний завод. За п’ять місяців на цьому підприємстві було вироблено 6,625 тис. легкових автомобілів, або 53% від усього обсягу випуску цього виду транспорту в Україні.

У вантажному сегменті, за той же період, лідерство належить АвтоКрАЗу – 243 авто, або 48% від загальноукраїнського показника.

Бориспільський автозавод зберіг лідерство в автобусному дивізіоні вітчизняного автопрому. За період січня-травня 2013 року на його базі було вироблено 173 автобуса, або 28% від загального обсягу виробництва цього виду транспорту в країні.

Виробництво автомобілів в Україні в травні поточного року порівняно з аналогічним періодом 2012 року скоротилося на 49% – до 3,558 тис. одиниць.

За даними Держстату, виробництво легкових автомобілів в Україні в січні-квітні цього року порівняно з аналогічним періодом 2012 року скоротилося на 71,2% – до 9,3 тис. одиниць.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua