Середня заявлена ​​вартість квартир Києва в травні зросла на 1,2% - експерт — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Середня заявлена ​​вартість квартир Києва в травні зросла на 1,2% - експерт

Нерухомість
349
Середня заявлена вартість квартир Києва в травні 2013 року порівняно з квітнем поточного року зросла на 1,2% до 2170 дол за кв. м. Про це повідомляє агентство нерухомості Real Druzi в огляді київського ринку купівлі-продажу квартир.
«Протягом травня 2013 середні заявлені ціни квадратного метра були нижче цінових показниками квітня тільки у квартир Печерського району – на 1,4%. Середня заявлена вартість квадратного метра квартир, розташованих в інших районах столиці, зросла в межах від 0,2% до 2,5% », – йдеться в огляді.
При цьому експерти компанії відзначили, що протягом травня середня реальна вартість квадратного метра квартир була значно нижче середньої заявленої ціни у всіх районах Києва. Найбільша різниця між середньою реальною і середньою заявленою вартістю квадратного метра була у квартир Шевченківського району столиці – 49,6%.
Найбільше квартир пропонувалося до продажу в Дарницькому та Шевченківському районах – 16% і 15% від загального обсягу відповідно. Частка квартир Подільського, Деснянського та Оболонського районів у структурі пропозиції як і раніше була найменшою і склала 5%, 6% і 7% відповідно.
За прогнозами фахівців у червні початок сезону відпусток може надати невеликий негативний вплив на активність вторинного ринку купівлі-продажу квартир Києва.
«Суттєвих змін у структурі попиту і пропозиції не прогнозується. Середні реальні ціни квадратного метра квартир Києва в червні 2013 року, ймовірно, продовжать тенденцію до плавного зниження», – вважають аналітики агентства нерухомості.
Як повідомлялося, середня ціна продажу 1-3-кімнатних квартир на вторинному ринку нерухомості Києва, за даними консалтингової компанії SV Development, з 4 травня по 3 червня 2013 зросла на 0,2% до 1974 дол за кв. м.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас