Кабмін призупинив введення біометричних паспортів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Кабмін призупинив введення біометричних паспортів

Особисті фінанси
1058
Кабмін вирішив повторно затвердити єдині зразки бланків документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України або спеціальний статус.
Як повідомляється, Кабмін призупинив дію своєї постанови від 13 березня № 185 “Деякі питання виконання закону “Про Єдиний державний демографічний реєстр і документах, які підтверджують громадянство України, посвідчують особу або її спеціальний статус”.
Міністерству внутрішніх справ з Міністерством фінансів запропоновано у тримісячний термін розробити і подати на затвердження єдині зразки бланків документів.
Як відомо, постановою № 185 затверджувалися єдині зразки бланків біометричних документів, що засвідчують особу, підтверджують громадянство України або спеціальний статус.
Постанова також передбачала виготовлення, оформлення та видачу документів, зразки бланків яких затверджені цією постановою, із застосуванням засобів Державної інформаційної системи реєстраційного обліку фізичних осіб та їх документування, пише видання.
Тендер на виробництво біометричних документів в Україні виграло підприємство EDAPS, що входить в консорціум “ЄДАПС”.
Нагадаємо, в листопаді 2012 року Рада прийняла закон про єдиний державний демографічний реєстр з поправками президента, що передбачає біометричні паспорти.
Закон про єдиний державний демографічний реєстр був прийнятий 2 жовтня 2012 року.
Згідно із документом, громадянам України запропоновано видавати паспорти нового зразка, які б містили електронні чіпи з біометричними даними власника паспорта.
Проти закону виступали представники церкви, громадських правозахисних організацій.
За матеріалами:
Дзеркало Тижня
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас