0 800 307 555
0 800 307 555

Приватбанк обвинувачує ФДМУ в тиску на АКУ й учасників конкурсу з продажу 25%-ого пакета акцій НЗФ


Обнародувана 26 березня 2003 року в.о. голови Фонду державного майна України Михайлом Чечетовим заява про відсутність у Приватбанку принципового права на участь у конкурсі і нібито нереальності його конкурсної пропозиції, є спробою грубого втручання чиновника в хід проведення конкурсу з продажу 25%-ого держпакету акцій ВАТ «Нікопольський завод феросплавів» і свідомого нанесення збитку ділової репутації банку. Про це повідомила прес-служба Приватбанку. За даними прес-служби, дана заява Чечетова є проявом некомпетентності осіб, відповідальних за приватизацію стратегічно важливих підприємств, і грубим порушенням закону з боку керівництва ФДМУ, оскільки ніхто, а тим більше керівник ФДМ, не має законного права давати оцінку пропозиціям претендентів до офіційного розгляду заявок. «Виходячи з останніх заяв в.о. голови ФДМУ Михайла Чечетова, у банку складається враження, що конкурс із продажу 25%-ого пакета акцій НЗФ є не частиною державної програми приватизації, а особистою ініціативою Чечетова, що бере на себе право вирішувати, хто має право брати участь, зневажаючи нормами закону, елементарної культури і ділової етики» - відзначається в заяві прес-служби Приватбанку.

Також прес-служба банку відзначає, що настільки «різкі» випади чиновника на адресу банку і відвертий тиск із боку ФДМУ на Антимонопольний комітет можуть служити ще одним доказом «замовленого» характеру конкурсу з продажу 25%-ого держпакету акцій НЗФ. Банк сподівається, що уряд і прокуратура України дадуть відповідну оцінку фактам незаконного тиску з боку і.о. голови ФДМУ на Антимонопольний комітет України, Приватбанк і інші учасники конкурсу з продажу 25%-ного пакета акцій НЗФ.

Зі своєї сторони, Приватбанк жадає від Чечетова публічного спростування інформації, що наносить збиток ділової репутації банку, і залишає право на захист ділової репутації в суді.

Приватбанк у черговий раз підтверджує свій намір брати участь у конкурсі на умовах чесної конкуренції і запропонувати за пакет акцій не менш 500 млн. грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ФДМУ
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua