Користувачів «Вконтакте» атакує троянський вірус — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Користувачів «Вконтакте» атакує троянський вірус

Технології&Авто
1109
Троянська програма Trojan.RpcTonzil модифікує запити комп’ютерів до DNS-сервера, тобто при спробі зайти в соціальну мережу користувач опиняється на спеціально створеній зловмисниками фальшивій web-сторінці, яка імітує і практично не відрізняється від сторінки «ВКонтакте». На сторінці користувачеві повідомляється про те, що акаунт був зламаний і пропонується створити новий пароль і верифікувати прив’язку свого номера мобільного телефону до аккаунту в соцмережі. Користувачів може обдурити адреса, яка відображається в адресному рядку браузера – він повністю відповідає правильному.
У результаті зараження зловмисники не тільки отримують доступ до акаунтів у соціальній мережі і подальшого розсилання спаму зі зламаних сторінок, але і можливість викрадення персональних даних користувачів і SMS-шахрайства. Зараженню можуть бути схильні комп’ютери під управлінням операційних систем Microsoft Windows.
«ВКонтакте» є однією з найбільших в російськомовному інтернет-просторі соціальних мереж, а його щоденна аудиторія налічує більше 40 мільйонів чоловік.
За матеріалами:
Сьогодні
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас