Азаров похвалився покращенням в рейтингу конкурентоспроможності - все завдяки "покращенням"


Азаров похвалився покращенням в рейтингу конкурентоспроможності - все завдяки "покращенням"

Поліпшення позиції України в рейтингу конкурентоспроможності Інституту розвитку менеджменту швейцарської бізнес-школи (IMD) є результатом урядових реформ, що проводяться урядом України.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Микола Азаров на засіданні Кабінету міністрів.

«Україна поліпшила свої результати відразу на 7 пунктів, випередивши такі країни як Угорщина, Бразилія, Словенія, Хорватія. Це визнання нашої системної роботи, спрямованої на лібералізацію податкової та митної систем, дерегуляцію, створення сприятливого торгового режиму завдяки зонам вільної торгівлі з більшістю країн світу, подолання енергетичної залежності і зміцнення банківської системи», – сказав Азаров.

Як повідомляв УНІАН, Україна в 2013 році піднялася на сім позицій у рейтингу конкурентоспроможності Інституту розвитку менеджменту швейцарської бізнес-школи (IMD) – до 49-го місця з 56-го, розмістившись між Колумбією та Угорщиною.

Цього року Інститут присудив Україні індекс конкурентоспроможності на рівні 54,2.

У торішньому рейтингу IMD Україна піднялася на одну позицію, чому посприяло зниження рейтингу Греції, яка опустилася з 56-го до 58-го місця, пропустивши Україну і Хорватію.

У рейтингу бере участь 60 держав, серед яких лідирують США, Швейцарія, Гонконг, Швеція, Сінгапур.

Довідка УНІАН. Інститут розвитку менеджменту швейцарської бізнес-школи (Institute of Management Development, IMD) – провідний в Європі Інститут менеджменту, що базується в Лозанні (Швейцарія). Центр щорічно публікує результати глобального дослідження конкурентоспроможності країн світу – The World Competitiveness Yearbook, яке проводиться з 1989 року у співдружності з дослідницькими організаціями по всьому світу.

Під конкурентоспроможністю країни Інститут менеджменту розуміє здатність національної економіки створювати і підтримувати середовище, в якому виникає конкурентоспроможний бізнес.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua