У відповідь на обмеження преміювання в ЄС банки підвищать зарплати — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У відповідь на обмеження преміювання в ЄС банки підвищать зарплати

Особисті фінанси
150
Більше половини міжнародних банків заявили, що збираються підвищити зарплати співробітникам для того, щоб утримати кадри після введення лімітів на бонуси в Євросоюзі.
Так, згідно з даними опитування, проведеного компанією Tower Watson & Co. серед 150 кадровиків фінкомпаній, тільки 7% респондентів вважають, що нові правила дійсно призведуть до зниження оплати праці у фінансовому секторі, тоді як 53% опитаних заявили, що планують підняти зарплати співробітників, а також надати інші компенсації у вигляді підвищених соціальних відрахувань та гнучкого робочого графіка.
Минулого місяця Європейське банківське управління опублікувало попередню версію нових правил, що перешкоджають отриманню працівниками фінсектора бонусів, що перевищують річну зарплату.
У Великобританії обмеження торкалися 1300 осіб, заявляв раніше глава банківського регулятора країни Prudential Regulatory Authority Ендрю Бейлі.
На питання про те, який фінансовий ринок більше інших виграє від введення обмежень, 42% назвали Нью-Йорк, 26% – Гонконг, 16% – Сінгапур і 11% респондентів вказали Швейцарію.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас