Азаров: за 5 років кількість ІТ-шників в Україні зросте в чотири рази — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Азаров: за 5 років кількість ІТ-шників в Україні зросте в чотири рази

Технології&Авто
3180
Кількість фахівців ІТ-галузі в Україні за п’ять років зросте в чотири рази. Про це заявив Прем’єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі з фахівцем в області ІТ Єгором Анчишкіним.
“Два роки тому ми прийняли ряд заходів з підтримки ІТ-галузі, спрощення ведення бізнесу, оподаткування і, зокрема, підготовку фахівців. Ми визначили наші базові вузи, збільшили їх фінансування і розраховуємо, що протягом 5 років вони нам в чотири рази збільшать кількість фахівців в галузі ІТ”, – сказав Микола Азаров.
Він нагадав, що в поточному році уряд вдвічі збільшив держзамовлення на підготовку айтішників.
Прем’єр зазначив, що саме розвиток інноваційних галузей економіки з високою доданою вартістю, зокрема ІТ, дозволяє в стислі терміни збільшити ВВП.
Єгор Анчишкін, у свою чергу, зазначив, що завдяки правильно організованому маркетингу в ЗМІ можна істотно збільшити залучення коштів в ІТ-галузь.
“Венчурні капіталісти, у яких є фонди на десятки, сотні мільйонів доларів, вони могли б інвестувати в Україну. Але на них зараз впливає імідж, що створюється ЗМІ. Більше Україні міг би допомогти правильний маркетинг в ЗМІ”, – сказав айтишник.
Він додав, що сьогодні необхідно просувати інформацію про привабливість українського ІТ-ринку в спеціалізованих іноземних медіа, оскільки в Україні створені сприятливі умови для розвитку ІТ, а потенційні інвестори не знають про це.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас