Українці купують більше техніки в інтернеті, ніж росіяни та поляки — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Українці купують більше техніки в інтернеті, ніж росіяни та поляки

Технології&Авто
761
В Україні через інтернет продається більше електронної техніки, ніж у Росії та Польщі.
Про це заявив керівник департаменту Retail and Technology дослідницької компанії Gfk Андрій Свірський виданню InternetUA, уточнивши, що мова йде про процентне співвідношення.
За даними Gfk, на сьогодні в Україні працюють від 5 до 7 тис. інтернет-магазинів, з яких близько 1300 працюють в сегменті техніки та електроніки і приносять близько половини всього обороту електронної торгівлі. Одночасно з цим активно освоювати e-commerce стали офлайнові гравці.
За даними компанії, продажі техніки та електроніки в 2012 році через інтернет склали близько 5 млрд грн. При цьому в першому кварталі 2013 року спостерігався несподіваний сплеск продажів техніки по всіх категоріях в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. “Основна причина такого небувалого зростання – це провальний перший квартал 2012 року”, – сказав Свірський, зазначивши, що в наступні місяці ситуація повинна вирівнятися і великого зростання не буде.
Однак поки що результати першого кварталу вивели Україну на друге місце за темпами зростання онлайн-торгівлі технікою. Перша трійка виглядає так: Туреччина (+23,1%), Україна (+14,1%) і Угорщина (+11,1%). Найбільший спад зареєстровано в Греції (-9,0%), Іспанії (-8,9%) і Словаччині (-7,5%).
Нагадаємо, що в цілому в 2012 році продажі побутової техніки та електроніки в Україні зросли на 2,6% до 44,4 млрд грн.
За матеріалами:
lb.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас