Малайзійська компанія вкладе $20 млрд у виробництво скрапленого газу в Канаді — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Малайзійська компанія вкладе $20 млрд у виробництво скрапленого газу в Канаді

Енергетика
207
Державна нафтогазова компанія Малайзії Petronas планує інвестувати $20 мільярдів в проект з виробництва та експорту скрапленого природного газу (ЗПГ) з Канади в Азію, повідомив у вівторок топ-менеджер компанії.
Як повідомляє Reuters, проект Pacific NorthWest LNG буде складатися з двох ліній зі скраплення газу потужністю 6 мільйонів тонн на рік кожна, які будуть побудовані до кінця 2018 або 2019 року, сказав віце-президент Petronas з корпоративного планування Аріф Махмуд в ході галузевої конференції.
Із загальної суми інвестицій близько $5 млрд буде виділено на будівництво газопроводу для постачання підприємства, який побудує TransCanada Corp, сказав Махмуд.
“Є можливість побудувати третю чергу, тоді потужність зросте до 18 млн тонн на рік”, – додав він.
Торік Petronas придбала партнера в проекті Progress Energy Resources Corp, після чого отримала першого покупця майбутнього СПГ, продавши 10% проекту японської Japan Petroleum Exploration Co. Petronas веде переговори про продаж інших часток у проекті.
“Ми шукаємо потенційних партнерів, які одночасно були б покупцями газу”, – повідомив Махмуд, додавши, що Petronas залишить собі не менше 50 відсотків акцій проекту.
Раніше глава Газпрому Олексій Міллер заявив, що реальна роль скрапленого природного газу (СПГ) на європейському ринку виявилася істотно нижчою, ніж передбачали прогнози.
За матеріалами:
МIА Рейтер
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас