Кабмін пропонує японцям виробляти свої автомобілі в Україні


Кабмін пропонує японцям виробляти свої автомобілі в Україні

Україна пропонує Японії розглянути можливість будівництва заводу для виробництва японських марок автомобілів на своїй території.

З такою пропозицією виступив міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов у ході зустрічі з послом Японії в Україні Тоічі Саката в ході зустрічі 10 червня.

«Ми відкриті для обговорення і готові рухатися назустріч. Ми хотіли б створити такі умови, щоб відомі японські автовиробники будували заводи на території України і випускали на нашій території лінію своїх автомобілів», – сказав Прасолов.

За інформацією прес-служби Мінекономрозвитку, в ході зустрічі сторони обговорили питання торговельно-економічне співробітництва між країнами, застосування Україною спецмита на імпорт легкових автомобілів, проект Угоди про лібералізацію, сприяння та взаємний захист інвестицій.

Як повідомляв УНІАН, 14 березня 2013 року, Україна на 3 роки ввела спеціальні мита на імпорт автомобілів у розмірі 6,46% на автомобілі з об’ємом двигуна більше 1000 куб. см, але не більш як 1500 куб. см, і 12,95% – на автомобілі з об’ємом двигуна більше 1500 куб. см, але не більш як 2200 куб. см.

Протягом цих 3-х років в Запорізькій області на базі ЗАЗ планується реалізувати пілотний проект по створенню автомобільного кластера.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua