Кабмін пропонує японцям виробляти свої автомобілі в Україні — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Кабмін пропонує японцям виробляти свої автомобілі в Україні

Казна та Політика
2450
Україна пропонує Японії розглянути можливість будівництва заводу для виробництва японських марок автомобілів на своїй території.
З такою пропозицією виступив міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов у ході зустрічі з послом Японії в Україні Тоічі Саката в ході зустрічі 10 червня.
«Ми відкриті для обговорення і готові рухатися назустріч. Ми хотіли б створити такі умови, щоб відомі японські автовиробники будували заводи на території України і випускали на нашій території лінію своїх автомобілів», – сказав Прасолов.
За інформацією прес-служби Мінекономрозвитку, в ході зустрічі сторони обговорили питання торговельно-економічне співробітництва між країнами, застосування Україною спецмита на імпорт легкових автомобілів, проект Угоди про лібералізацію, сприяння та взаємний захист інвестицій.
Як повідомляв УНІАН, 14 березня 2013 року, Україна на 3 роки ввела спеціальні мита на імпорт автомобілів у розмірі 6,46% на автомобілі з об’ємом двигуна більше 1000 куб. см, але не більш як 1500 куб. см, і 12,95% – на автомобілі з об’ємом двигуна більше 1500 куб. см, але не більш як 2200 куб. см.
Протягом цих 3-х років в Запорізькій області на базі ЗАЗ планується реалізувати пілотний проект по створенню автомобільного кластера.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас