Адреналіновий спорткар Toyota GT86 — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Адреналіновий спорткар Toyota GT86

405
Дводверне спортивне купе GT86 — це нове досягнення компанії Toyota у сфері конструювання стильних і динамічних спортивних автомобілів. Автомобіль Toyota GT86 створений для тих, хто прагне отримувати насолоду від їзди. Чудова керованість автомобіля та зручне оформлення інтер’єру зі спортивною конструкцією сидінь дозволять отримувати максимальне задоволення від перебування за кермом.
Стильний та агресивний задньоприводний спорткар Toyota GT86 вкомплектовано надзвичайно легким горизонтально-опозитним двигуном об’ємом 2,0 літри, що розвиває максимальну потужність у 200 к. с. (при 7000 хв—1). Спортивний характер автомобіля підкреслюють низька посадка, збільшена решітка радіатора, задній спойлер, дві вихлопні труби з агресивними хромованими насадкамита 17-дюймові легкосплавні диски. На передньому крилі автомобіля розташована емблема «86», в якій поєднано два поршні опозитного двигуна.
Малогабаритний задньоприводний автомобіль можна придбати в офіційній дилерській мережі ПІІ «Тойота-Україна» з механічною або автоматичною коробкою передач у трьох варіантах комплектації на вибір: Sport, Premium, Aeropack. Автомобіль GT86 створений на абсолютно новій платформі. Завдяки передньомоторному компонуванню опозитного двигуна та заднього приводу, GT86 має наднизький центр мас та майже ідеальний розподіл маси по осях, що забезпечує чудову керованість цьому автомобілю.
Ергономічне, зручне оформлення інтер’єру салону Toyota GT86 орієнтовано в першу чергу на водія. Спортивна конструкція сидінь дозволяє отримувати максимальне задоволення від перебування за кермом спортивного купе
З питань придбання спорткара Toyota GT86 звертайтеся до будь-якого з 33 офіційних дилерських центрів ПІІ «Тойота-Україна».
За матеріалами:
Тойота-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас