Віце-прем'єр: ємність українського ринку ліків - 3 млрд євро


Віце-прем'єр: ємність українського ринку ліків - 3 млрд євро

Ємність українського ринку ліків становить близько 3 мільярдів євро, що робить його привабливим для підробки продукції. Про це під час конференції сказав віце-прем’єр-міністр Костянтин Грищенко.

Він констатував, що завдяки зусиллям контролюючих органів в Україну не було допущено близько 8 млн засобів не належної якості. Також, за його словами, покращенню якості медикаментів на українському ринку сприяло введення кримінальної відповідальності за підробку ліків.

Віце-прем’єр нагадав, що в 2012 році ця відповідальність була посилена.

У контексті поліпшення якості медикаментів, що продаються на українському фармакологічному ринку, Грищенко зазначив, що з 1 березня в Україні запроваджено ліцензування імпортної продукції. На його думку, це сприятиме посиленню відповідальності виробників продукції.

У свою чергу, як уточнив на прес-конференції голова Державної служби з лікарських засобів Олексій Соловйов, за підробку лікарських засобів передбачена “кримінальна відповідальність терміном від 3 років до довічного ув’язнення”.

Говорячи про посилення контролю за якістю ліків, він зазначив, що в Україні планують ввести додаткове маркування всіх лікарських засобів. Соловйов уточнив, що таке маркування “буде введене одночасно з ЄС”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua