Фондовий ринок Азії оновив річний мінімум — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Фондовий ринок Азії оновив річний мінімум

Фондовий ринок
203
Акції азіатсько-тихоокеанського регіону сьогодні, 11 червня, оновили мінімуми 2013. Зведений індекс регіону MSCI’s index of Asia-Pacific, за винятком Японії, знизився на 1,1% і досяг мінімальних позначок за 6,5 місяців.
Зниження на азіатських фондових біржах триває вже п’ятий день до ряду і є найбільш затяжним за три місяці.
Зокрема, долар ослаб проти ієни, а японські акції знизилися після заяви Банку Японії, в якому не прозвучало слів про заходи по боротьбі із збільшеною останнім часом волатильністю.
Додамо, що нервозність на ринку додається і уповільненням китайської економіки і невизначеністю з програмою QE від ФРС. Все це супроводжується зростанням доходностей по американським і японським облігаціях, що викликає переоцінку вартості ризикових активів.
Банк Японії сьогодні утримався від нових стимулюючих заходів і не став нічого робити для заспокоєння ринків. Центробанк країни висхідного сонця вважає, що ці потрясіння не завдають шкоди економіці, а для уряду країни це найголовніше.
Як повідомлялося, Банк Японії залишив монетарну політику незмінною, пообіцявши збільшувати грошову базу на 60-70 трлн ієн щорічно.
Японський регулятор також переглянув свою оцінку економіки в бік поліпшення. Нещодавні потрясіння на ринках ЦБ залишив без уваги, оскільки вони не завдали шкоди економіці.
“Японська економіка зростає”, – говорилося в заяві Банку Японії. Публікація була зроблена під час перерви на біржі, але ф’ючерсний ринок відреагував на новини зниженням.
Нагадаємо, в даний час Банк Японії проводить наймасштабнішу стимулюючу програму в світі, взявши на себе зобов’язання подвоїти грошову масу за 2 роки за рахунок збільшення купівлі державних облігацій і ризикових активів.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас