Чутки про нові податки створюються для перевірки реакції українців - експерт — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Чутки про нові податки створюються для перевірки реакції українців - експерт

Казна та Політика
960
Поява чуток про запровадження нових податків або підвищення існуючих пов’язана із бажанням визначити ставлення громадськості до цих ініціатив.
Таку думку висловив експерт енергетичного ринку Валентин Землянський.
“Останнім часом з’явилася певна тенденція щодо появи пліток стосовно нових податків. Це певними чином вимірювання суспільної думки, громадського ставлення до тих чи інших питань, з одного боку. З іншого – симулякр: “Давайте ми вас полякаємо”. Пригадайте, скільки за останній рік з’явилося ініціатив щодо різних податків, введення нових: продаж валют, податок на багатство, податок на туризм. Так само з’явилося і підвищення акцизів на нафтопродукти”, – сказав Землянський.
У свою чергу, заступник директора Науково-технічного центру “Психея” Геннадій Рябцев зауважив, що взагалі ні про які підвищення акцизів не йшлося.
“Була ініціатив одного-єдиного чиновника – керівника “Укравтодору”. Все інше було “нанесене”, зокрема і засобами масової інформації. Жодних законопроектів ані в Міністерстві фінансів, ані в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі, ані в Кабінеті міністрів не готувалося стосовно підвищення акцизів”, – зауважив Рябцев.
За матеріалами:
gazeta.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас