Влада США ліквідували 16 банків з початку року


Влада США ліквідували 16 банків з початку року

Регулюючі органи штату Теннессі минулого тижня припинили діяльність Mountain National Bank, а влада Невади – First Commerce Bank, в результаті чого загальна кількість ліквідованих у цьому році фінансових організацій досягла 16, – повідомляється в прес-релізі Корпорації зі страхування депозитів США (FDIC).

Активи та депозити Mountain National Bank за домовленістю з FDIC придбав First Tennessee Bank. На 31 березня 2012 Mountain National Bank мав у розпорядженні активи на суму майже $ 437,3 млн., обсяг його депозитів становив $ 373,4 млн.

First Commerce Bank, активи якого дорівнювали $ 20,2 млн., а депозити – $ 19,6 млн., був куплений каліфорнійським Plaza Bank.

За оцінками корпорації, витрати Фонду страхування депозитів у зв’язку з ліквідацією цих двох банків складуть $ 33,5 млн. і $ 9,4 млн. відповідно.

Власники депозитів, закритих фінорганізаціями, автоматично стають вкладниками нових банків, які купили ліквідовані, а FDIC продовжить страхувати кошти на їх рахунках.

FDIC страхує депозити на суму до $ 250 тис.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua