Саудівський принц подав до суду на Forbes за недооцінку свого статку на 9,6 млрд — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Саудівський принц подав до суду на Forbes за недооцінку свого статку на 9,6 млрд

Особисті фінанси
427
Саудівський принц аль-Валід бін Талаль подав до Високого суду Лондона на журнал Forbes за невірну оцінку свого статку в рейтингу мільярдерів.
Аль-Валід звинуватив видавця Forbes, редактора Рендалла Лейна (Randall Lane) і двох журналістів видання, імена яких не уточнюються, в наклепі. На його думку, журнал занизив обсяг його статку на 9,6 мільярда доларів. Чого вимагає мільярдер, не уточнюється.
Forbes повідомив британській газеті, що в редакції здивовані претензіями аль-Валіда. У виданні зазначили, що особливе здивування викликає місце подачі позову, оскільки історія з оцінкою стану не має ніякого відношення до британської юрисдикції.
Аль-Валід висловив невдоволення своєю позицією в рейтингу на початку березня цього року, наступного дня після його публікації. Інвестор виявився на 26 місці зі статком у 20 мільярдів доларів. Принц зажадав виключити його з рейтингу і звинуватив журнал в дискримінації близькосхідних інвесторів.
Після цього журналісти Forbes розповіли, чому капітал аль-Валіда оцінений в 20 мільярдів, а не в 29,6 мільярда доларів. Журналісти виявили, що акції ключового активу принца – Kingdom Holding – кілька років поспіль дорожчали за пару місяців до публікації рейтингу. Forbes зробив висновок, що аль-Валід маніпулював акціями Kingdom Holding, який торгується на саудівської біржі, і змінив методи оцінки його статку.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас