Обікрали сотні карткових рахунків клієнтів Укрсоцбанку - ЗМІ — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Обікрали сотні карткових рахунків клієнтів Укрсоцбанку - ЗМІ

Кримінал
6922
Клієнти Укрсоцбанку (UniCredit Group) стали жертвами шахраїв: вчора у сотень власників карток зникли з рахунків гроші.
Один із співробітників банку розповів, що зловмисники роздобули дані клієнтів банків завдяки зчитувальному пристрою, встановленому на одному з банкоматів у центрі міста. Пристрій функціонував з 25 по 27 травня, повідомляє hronika.info.
Пізніше з рахунків клієнтів, які обслуговувалися в банкоматі зі зчитувальним пристроэм, зникли всі гроші. За попередніми підрахунками, йдеться про десятки тисяч гривень. Кошти були зняті не тільки в Україні, а й за кордоном.
В Укрсоцбанку підтвердили факт атаки шахраїв, уточнивши, що це сталося в ніч з 5 на 6 червня. Разом з тим, у фінустанові заявляють, що постраждало не більше 20 чоловік. “Зараз заяви власників карток обробляються, і гроші на карткові рахунки будуть повернуті банком протягом найближчих двох тижнів. Усі картки, які піддалися шахрайської атаці, будуть безкоштовно перевипущена і доставлені власникам”, – йдеться в повідомленні.
Фахівці Укрсоцбанку відзначають, що захиститися від несанкціонованого зчитування даних можна, якщо дотримуватися кількох нескладних правил. “При введенні пін-коду в банкоматі слід закривати панель введення вільною рукою зверху. Зчитувальні пристрої, як правило, розташовуються по периметру банкомату зверху. Також, при виявленні будь-яких підозрілих пристроїв на банкоматі, слід одразу повідомити контакт-центру банку”, – повідомили в прес-службі фінустанови.
За матеріалами:
Діло
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас