На виборців більше не діють заклинання влади про "покращення", - політтехнолог


На виборців більше не діють заклинання влади про "покращення", - політтехнолог

Політтехнолог, директор “GMT-Group” Анатолій Луценко вважає, що українці більше не вірять риториці про “покращення” на тлі жорсткої соціальної політики чинної влади.

За його словами, складна соціальна ситуація в країні посилюється економічною кризою і відсутністю програми дій уряду. “Не пройшло і три роки, як опозиція раптом згадала про те, що в очі не бачила програми дій уряду. Тим часом, з перших днів роботи парламенту це повинна була бути “тема №1” в опозиційній практиці. Заради цього, а не ефемерного “персонального голосування”, треба було блокувати трибуну і зривати роботу парламенту”, – сказав Луценко.

Експерт зазначив, що “громадськість втомилася від реляцій “покращення”. На думку Луценка, Кабміну необхідно спільно з Мінсоцполітики розробити не декларативну, а реально діючу програму з подолання бідності та поліпшення системи соціального захисту населення.

Нагадаємо, 4 червня лідер фракції “Батьківщина” Арсеній Яценюк зажадав від уряду представити у Верховній раді програму дій Кабінету міністрів України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua