На виборців більше не діють заклинання влади про "покращення", - політтехнолог — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

На виборців більше не діють заклинання влади про "покращення", - політтехнолог

Казна та Політика
1254
Політтехнолог, директор “GMT-Group” Анатолій Луценко вважає, що українці більше не вірять риториці про “покращення” на тлі жорсткої соціальної політики чинної влади.
За його словами, складна соціальна ситуація в країні посилюється економічною кризою і відсутністю програми дій уряду. “Не пройшло і три роки, як опозиція раптом згадала про те, що в очі не бачила програми дій уряду. Тим часом, з перших днів роботи парламенту це повинна була бути “тема №1” в опозиційній практиці. Заради цього, а не ефемерного “персонального голосування”, треба було блокувати трибуну і зривати роботу парламенту”, – сказав Луценко.
Експерт зазначив, що “громадськість втомилася від реляцій “покращення”. На думку Луценка, Кабміну необхідно спільно з Мінсоцполітики розробити не декларативну, а реально діючу програму з подолання бідності та поліпшення системи соціального захисту населення.
Нагадаємо, 4 червня лідер фракції “Батьківщина” Арсеній Яценюк зажадав від уряду представити у Верховній раді програму дій Кабінету міністрів України.
За матеріалами:
Подробности
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас