Сумне майбутнє: обов'язковий тест з української прогуляли 7% випускників — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Сумне майбутнє: обов'язковий тест з української прогуляли 7% випускників

Особисті фінанси
1464
Явка абітурієнтів під час обов’язкового тестування склала 93,01% від загальної кількості зареєстрованих
Як повідомили «Коментарям» у прес-службі Міністерства освіти і науки, відповіді до завдань тесту з української мови та літератури (II сесія) буде розміщено на сайті Українського центру оцінювання якості освіти 7 червня в 16 годин (розділ «Визначення результатів ЗНО-2013» ).
Про час (день) оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури буде повідомлено додатково.
Крім того, УЦОЯО інформує, що за оперативними даними роботу над тестом з хімії 62 абітурієнтів було припинено достроково у зв’язку з виявленням фактів порушень порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2013 році.
«Український центр оцінювання якості освіти ще раз звертається до учасників тестування та їх батьків: недотримання абітурієнтом правил проходження зовнішнього незалежного оцінювання на пункті тестування може призвести до анулювання результатів зовнішнього незалежного оцінювання. Не намагайтеся порушити процедуру тестування – ви можете втратити свій шанс на вступ в поточному році до вузу!» – Зазначають у прес-службі МОН.
За матеріалами:
Коментарі
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас