У ЄС не погодилися з самокритикою МВФ з приводу порятунку Греції


У ЄС не погодилися з самокритикою МВФ з приводу порятунку Греції

Європейська комісія (ЄК) у четвер висловила незгоду з самокритичною доповіддю Міжнародного валютного фонду (МВФ), в якому організація аналізувала трирічний досвід фінансування Греції, пише The Wall Street Journal.

Зокрема, Єврокомісію не влаштували заяви МВФ про те, що Греції варто було провести реструктуризацію раніше, ніж у травні 2012 року, коли вона фактично була завершена, заявив Саймон О’Коннор, прес-секретар спецуповноваженого ЄК з питань економіки Оллі Рена.

У доповіді МВФ йшлося, що приватні кредитори набагато раніше і в набагато більшому обсязі мали розділити тягар фінансових втрат, але цього не було зроблено через заперечення деяких країн єврозони, чиї банки були бенефіціарами грецького державного боргу.

С.О’Коннор також спростував твердження МВФ про те, що Єврокомісія нібито знехтувала структурними змінами в Греції, які були необхідні для підтримки економічного зростання.

За словами прес-секретаря, “озираючись назад, завжди можна знайти щось, що можна було або варто було зробити по-іншому”. Він назвав великою перемогою Євросоюзу той факт, що Греція залишилася членом єврозони, незважаючи на серйозні ризики виходу з блоку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua