У ЄС не погодилися з самокритикою МВФ з приводу порятунку Греції — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У ЄС не погодилися з самокритикою МВФ з приводу порятунку Греції

Кредит&Депозит
209
Європейська комісія (ЄК) у четвер висловила незгоду з самокритичною доповіддю Міжнародного валютного фонду (МВФ), в якому організація аналізувала трирічний досвід фінансування Греції, пише The Wall Street Journal.
Зокрема, Єврокомісію не влаштували заяви МВФ про те, що Греції варто було провести реструктуризацію раніше, ніж у травні 2012 року, коли вона фактично була завершена, заявив Саймон О’Коннор, прес-секретар спецуповноваженого ЄК з питань економіки Оллі Рена.
У доповіді МВФ йшлося, що приватні кредитори набагато раніше і в набагато більшому обсязі мали розділити тягар фінансових втрат, але цього не було зроблено через заперечення деяких країн єврозони, чиї банки були бенефіціарами грецького державного боргу.
С.О’Коннор також спростував твердження МВФ про те, що Єврокомісія нібито знехтувала структурними змінами в Греції, які були необхідні для підтримки економічного зростання.
За словами прес-секретаря, “озираючись назад, завжди можна знайти щось, що можна було або варто було зробити по-іншому”. Він назвав великою перемогою Євросоюзу той факт, що Греція залишилася членом єврозони, незважаючи на серйозні ризики виходу з блоку.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас