Лукашенко скорочує свою адміністрацію на 25%


Лукашенко скорочує свою адміністрацію на 25%

Чисельність працівників Адміністрації президента Білорусії скорочується на 25% – відповідний указ 6 червня підписав Олександр Лукашенко. Про це повідомили в прес-службі президента Білорусі.

Глава держави Олександр Лукашенко 6 червня підписав Указ № 264 “Про деякі питання діяльності Адміністрації Президента Республіки Білорусь”.

Документ підготовлено на виконання Указу від 12 квітня 2013 р. № 168 “Про деякі заходи щодо оптимізації системи державних органів та інших державних організацій, а також чисельності їх працівників”.

Так, чисельність працівників Адміністрації Президента Республіки Білорусь відповідно до рішення глави держави зменшено на 25%.

Указом затверджено у новій редакції Положення про Адміністрацію Президента і її структуру, яке покликане забезпечити ефективність подальшої роботи Адміністрації Президента в умовах скорочення чисельності її працівників.

Положенням актуалізовані завдання і функції Адміністрації Президента щодо забезпечення діяльності Глави держави у сфері кадрової політики, права, внутрішньої і зовнішньої політики, дебюрократизації державного апарату та роботи із зверненнями громадян.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua