Скандал в опозиції: Батьківщина звинуватила Яценюка у зраді і написала Тимошенко листа — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Скандал в опозиції: Батьківщина звинуватила Яценюка у зраді і написала Тимошенко листа

3434
Народні депутати та партійні функціонери “Батьківщини” написали Юлії Тимошенко лист, в якому звинувачують Арсенія Яценюка і нардепа Миколу Мартиненка в небажанні боротися за звільнення екс-прем’єра, появі “тушок”, спробі захопити партію “Батьківщина”.
“Біло-сердечні звинувачують “фронтовиків” в особі Арсенія Яценюка і його найближчого соратника Миколи Мартиненка в нездатності організувати нормальну роботу фракції, появу в її лавах численних “тушок”, абсолютної кулуарності прийняття стратегічних і тактичних рішень, небажанні боротися за звільнення Тимошенко та її повернення до активного політичного життя, фактичне усунення “старої гвардії” від управління фракцією, явному програші внутрішньоопозиційної конкуренції УДАРу і “Свободі” та багато іншого”, – пише видання.
Автори листа зважилися направити його Тимошенко незадовго до об’єднавчого з’їзду «Батьківщини» і «Фронту змін». Вони просять у екс-прем’єра ради, як діяти далі.
Підписали лист 12 керівників обласних партійних організацій «Батьківщини», приблизно третина членів політради, яка складається з шістдесяти людей, а також рядові партійці.
За матеріалами:
Тиждень.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас