Демократія по-американськи: розвідка США зізналася у стеженні за іноземцями через інтернет — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Демократія по-американськи: розвідка США зізналася у стеженні за іноземцями через інтернет

Світ
804
Директор національної розвідки США Джеймс Клеппер (James Clapper) заявив, що американські спецслужби збирають через інтернет-компанії інформацію тільки про користувачів, які не є громадянами США і знаходяться за межами цієї країни. Це, за словами Клеппера, дозволяють американські закони.
Таким чином директор розвідки прокоментував статті у виданнях Washington Post і Guardian, в яких стверджувалося, що спецслужби США стежать за громадянами країни через інтернет і телефон. За словами Клеппера, матеріали газет містять «численні неточності».
The Washington Post 6 червня опублікувала статтю, в якій стверджувалося, що Агентство національної безпеки США і ФБР мають доступ до серверів таких компаній, як Microsoft, Yahoo, Google, Facebook, PalTalk, AOL, Skype, YouTube, Apple і отримують звідти будь-яку цікаву для них інформацію про користувачів, включаючи приватну переписку.
Після появи цього матеріалу ряд згаданих в ньому компаній – Facebook, Yahoo, Google, Apple і Microsoft – спростували, що надають спецслужбам доступ до своїх серверів.
Раніше британська Guardian писала, що Агентство національної безпеки США стежить за телефонними переговорами американців, співпрацюючи з телефонним оператором Verizon. Ця компанія нібито надає дані про розмови своїх клієнтів по таємному розпорядженням суду.
За матеріалами:
МIА Рейтер
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас