Ахметов купив Укртелеком, немає грошей на вакцинацію, Apple заборонили продавати iPhone і iPad - підсумки середовища — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ахметов купив Укртелеком, немає грошей на вакцинацію, Apple заборонили продавати iPhone і iPad - підсумки середовища

2191
У Києві будуть економити на електроенергії
У Києві запустять програми з енергозбереження у бюджетних установах та на об’єктах комунального господарства. Зокрема, голова КМДА дав десять днів відповідним департаментам, щоб вони напрацювали пропозиції з енергозбереження в бюджетних установах і на об’єктах комунального господарства – у школах, дитячих садках, медичних установах. “Щорічно ми витрачаємо дуже великі кошти на енергоносії. З кожним роком спостерігається тенденція до зростання цін на енергію. Тому, безумовно, основне завдання, яке перед нами сьогодні ставить президент і уряд, – це максимальне зменшення енергоспоживання. Сьогодні ми розгортаємо широкомасштабні програми, покликані економити і зберігати енергію”, – зазначив Олександр Попов. Цікава ініціатива, безперечно. Втім, давайте дочекаємося – що ж все-таки запропонують робити його радники – може, лампочки викручувати?)
Укртелеком і Ахметов тепер разом
Група СКМ і група EPIC підписали договір купівлі-продажу 100% акцій компанії UA Тelecominvest Limited (Кіпр), якій належать 100% ТОВЕСУ” (Україна), що у свою чергу володіє 92,79% акцій ПАТ “Укртелеком” – найбільшого українського гравця фіксованого зв’язку, а також оператора мобільної мережі 3G. Найцікавіше навіть не у факті купівлі мільярдером, а в тому, що група СКМ планує об’єднувати можливості мобільного бізнесу “Укртелекому” і ТОВ “Астеліт” (бренд life :)) для отримання синергії. Дуже цікаво – як скоро в країні з’явиться масовий якісний 3G?
У державному бюджеті не вистачає грошей на вакцинацію
Цього року третина українських дітей можуть залишитися нещепленими. Причина тривіальна як для нашої держави останнім часом – на вакцинацію виділено 302 млн грн при необхідних 465 млн грн. За словами заступника міністра охорони здоров’я Олександра Толстанова, відомству на профілактику та вакцинацію не вистачає 160 млн грн, а значить нещепленою від небезпечних хвороб може виявитися кожна третя дитина в Україні. Про всяк випадок нагадаю – обов’язково вакцинувати дітей треба від десяти захворювань: краснухи, гемофільної інфекції, дифтерії, коклюшу, правця, кору, паротиту, поліомієліту, туберкульозу та гепатиту В. Думаю, тут коментарі просто не потрібні…
Apple заборонили продавати iPhone і iPad
Комісія з міжнародної торгівлі США заборонила компанії Apple продавати на американській території деякі моделі смартфона iPhone і планшета iPad. Найцікавіше, що таке рішення було прийнято за позовом компанії Samsung, яка звинуватила Apple в порушенні патенту. Заборона торкнеться iPhone 4 для оператора зв’язку AT & T, iPhone 3GS, а також iPad 3G і iPad 2 3G, реалізовані за контрактами AT & T. Ці пристрої вже не продаються на американському ринку, тому перемогу Samsung можна вважати чисто символічною, впевнені експерти. Втім, настрій від цього у Apple точно не підніметься.
41% українців шкодують про розпад СРСР
Згідно з результатами опитування, проведеного групою Рейтинг, 41% українців шкодують про розпад в 1991 році Радянського Союзу.
При цьому 44% опитаних не шкодують про розпад СРСР. Кожен шостий не визначився з даного питання. Соціологи групи Рейтинг відзначають, що в порівнянні з дослідженням, проведеним наприкінці 2010 року, кількість тих, хто жалкує про розпад СРСР, зменшилася з 46 до 41%, а тих, хто не жалкує, навпаки, зросла з 36 до 44%. Таким чином, роблять висновок соціологи, за останні 2,5 роки ностальгія за СРСР зменшилася. Разом з тим, в дослідженні говориться, що жінки більше жалкують про розпад СРСР, ніж чоловіки. Також чим вище рівень освіти у респондентів, тим менше ностальгії. Варті уваги спостереження, правда? А ви шкодуєте за ССРР?
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас